FORGOT YOUR DETAILS?

Ankieta

Prosimy, by opowiedziała nam Pani, dlaczego dokonała takiego wyboru:
2. Prosimy, by opowiedziała nam Pani o swoich doświadczeniach z kursami i szkołami angielskiego. Skąd decyzja o dołączeniu do Językodajni, która NIE jest szkołą językową ani też NIE oferuje tradycyjnych kursów angielskiego (nie używamy podręczników, kserówek, nie będzie też Pani z nami wkuwać słówek, ani robić ćwiczeń gramatycznych)?
3. Idee fixe Językodajni jest sprawienie, by zaczęła Pani swobodnie mówić po angielsku, bez lęku przed popełnieniem błędu i sukcesywnie pogłębiała ekspresję w tym języku. W jakich sytuacjach doświadcza Pani lęku przed mówieniem po angielsku i/ lub chciałaby mówić z większą swobodą? Proszę wymienić przynajmniej kilka takich sytuacji.
4. Czy ogląda teraz Pani filmy w oryginale po angielsku, BEZ polskich napisów? Będzie to jedna z technik pogłębiania znajomości języka, którą wykorzystamy w trakcie cyklu spotkań z angielskim.
5. Czytanie tego, co nas autentycznie interesuje i sprawia nam frajdę jest świetnym sposobem na pogłębienie ekspresji w języku obcym. Sprowadzamy takie materiały, pisma kolorowe i książki, po które będzie Pani c h c i a ł a sięgać w wolnym czasie. Czy czyta Pani teraz książki lub prasę po angielsku? Czy sprawia to Pani trudność/ rozumie Pani wszystko?
6. By odpowiednio dobrać dla Pani filmy w oryginale, prasę, książki, a także tematykę spotkań indywidualnych* musimy poznać Pani zainteresowania. Jak Pani lubi spędzać czas wolny, co sprawia Pani autentyczną przyjemność?
7. Jakie ma Pani oczekiwania względem cyklu spotkań w kameralnej grupie w Językodajni lub spotkań Indywidualnych? Co by chciała Pani osiągnąć, czego doświadczyć? Co sprawi, że poczuje się Pani w pełni zadowolona z tego doświadczenia?
8. W kameralnych spotkaniach w grupie bierze udział 5-8 osób. Jest to jeden z najlepszych sposobów (obok pracy indywidualnej), by w bezpiecznych warunkach ćwiczyć komunikację po angielsku. Jakie sytuacje w grupie sprawiają Pani trudność lub są dla Pani mało komfortowe?
9. Integralną częścią metody Językodajni są ćwiczenia wizualizacyjne i głębokiego relaksu, które odbywają się na każdym spotkaniu. Czy miała lub ma Pani doświadczenie z technikami relaksacyjnymi (joga, medytacja, mindfulness, tai chi, itp.)?
10. Na każdym spotkaniu serwujemy kawę lub herbatę, czasem też bardzo symboliczny poczęstunek (np. orzechy w pysznej czekoladzie). Z tego względu prosimy, by poinformowała nas Pani o ew. alergiach pokarmowych i innych preferencjach żywieniowych.
Dziękujemy za odpowiedzi.
Prosimy o odesłanie ankiety
Do zobaczenia wkrótce!
TOP