FORGOT YOUR DETAILS?

Filozofia Językodajni

Językodajnia powstała z pasji do języków, podróży w głąb innych kultur i z miłości do dobrej kuchni i pełnego dobrej energii życia. Językodajnia wychodzi z założenia, że język obcy tak naprawdę służy do poznania innych i …samego siebie: “człowiek żyje tyle razy, ile zna języków” (Goethe).

Wierzę głęboko, że sposobem na to, by zacząć m ó w i ć w języku obcym jest stworzenie komfortowej, bezpiecznej i pozytywnej atmosfery, która pozwoli przełamać bariery w mówieniu. Dlatego też w Językodajni jest przytulnie, kolorowo i smacznie – tu zawsze witam Cię z uśmiechem. To Twoja oaza spokoju i dobrej energii w środku miasta, gdzie na rozpoczęcie dnia lub miłe jego zakończenie usiądziesz wygodnie w fotelu z pyszną herbatą albo kieliszkiem wina i zaczniesz m ó w i ć w języku, w którym od zawsze chciałeś się porozumiewać. W swobodnej atmosferze, nabranie swobody w m ó w i e n i u jest tylko kwestią czasu.

Językodajnia nie jest tradycyjną szkołą językową, nie oferuje sztampowych kursów językowych. Zamiast ławki, tablicy czy flipcharta, zastaniesz tutaj wygodną kanapę, pufy, a nawet …hamak, sączącą się w tle muzyczkę i filmy w oryginale z rzutnika. W Językodajni zamiast podręcznika, rutynowych ćwiczeń gramatycznych i wkuwania słówek stosuję autorską metodę bazującą na wieloletnim doświadczeniu w uczeniu języków na uniwersytetach w USA. Łączy ona w sobie, między innymi, elementy relaksacji z dużą dawką ciekawych materiałów dotyczących kultury, tak byś pochłonięty odkrywaniem nowych lądów, uczył się niejako “mimochodem”.

Zapraszam Cię do Językodajni na spotkania trwające 90 minut raz w tygodniu, w kameralnych grupach liczących od 3 do 6 osób. Możesz tu nie tylko z a c z ą ć wreszcie mówić po angielsku lub hiszpańsku, ale też rozsmakować się w autentycznej kuchni krajów, w których mówi się po angielsku/hiszpańsku.

Serdecznie zapraszam Cię do Językodajni!
Rozsmakuj się w językach i kulturze i zacznij swobodnie mówić po angielsku lub hiszpańsku!

dr Agnieszka Bolikowska

TOP