FORGOT YOUR DETAILS?

Media o nas

Magazyn Usta

W wiosennym numerze stylowego magazynu “USTA” przeczytacie o idealnym połączeniu nauki języków obcych i kulinariów. Językodajnia zaprasza do lektury!

Zwierciadło

Z początkiem wiosny media ze sporym zainteresowaniem opisywały zupełnie nową ofertę Językodajni: spotkania z angielskim dla mam z dziećmi. O tym, dlaczego urlop macierzyński jest idealnym momentem na naukę języka obcego przeczytacie m.in. w portalu Zwierciadło.

http://zwierciadlo.pl/parenting/okres-urlopu-macierzynskiego-szansa-na-edukacje

Olivia

W kwietniowym numerze miesięcznika Olivia przeczytacie wywiad z założycielką Językodajni. Dr Agnieszka Bolikowska opowiada m.in. o swojej autorskiej metodzie nauczania języka oraz o tym, jak przełamać lęk przed mówieniem.

PR 24

Jak amerykańscy studenci reagują na słowa “wyciągamy karteczki”? Jak przetrwać w Meksyku, mając do dyspozycji tylko 1,5 litra wody dziennie? Dlaczego język obcy warto poznawać w szerszym kontekście nowych kultur, tradycji i ludzi? – m.in. o tym mówiła założycielka Językodajni dr Agnieszka Bolikowska w audycji “Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu” na antenie Polskiego Radia 24. Audycja do wysłuchania na stronie PR24

http://www.polskieradio.pl/130/2788/Artykul/1608334,Tajemnica-na-koncu-jezyka

Business Woman & Life

Zdarza się, że lęk przed mówieniem w językach obcych odczuwają nawet ludzie sukcesu. Nowatorska metoda Językodajni jest skierowana także dno nich! O naszej metodzie, przełamywaniu strachu i radości z komunikacji napisał prestiżowy Business Woman & Life!

Franchising

Wyjątkowy pomysł i usługa na najwyższym poziomie to podstawa sukcesu. W listopadowym numerze miesięcznika “Franchising” przeczytacie o modelu biznesowym atelier Językodajnia i o autorskiej metodzie 6 “o”, która wyróżnia nas na tle zwykłych szkół językowych.

TOP