FORGOT YOUR DETAILS?

Oferta dla Ciebie

POZIOMY, GRUPY, EGZAMINY

W Językodajni nie przerabiamy żadnego podręcznika i nie ma tutaj charakterystycznego dla szkół językowych podziału na „poziomy” zaawansowania. Ale nie ma w tym nic dziwnego: nie jesteśmy przecież szkołą językową, nie oferujemy też "kursów" językowych.

Wszyscy zgłaszający się do Językodajni deklarują jeden główny cel: chęć przełamania się w m ó w i e n i u w języku obcym (angielskim bądź hiszpańskim). Języku, którego uczą się już od jakiegoś czasu. To nad tym celem pracujemy podczas naszych spotkań.

Mała sześcioosobowa grupa i formuła zajęć powodują, że potencjalne różnice w tzw. pasywnej wiedzy językowej uczestników naprawdę schodzą na dalszy plan. Najważniejszy pozostaje fakt, że wszyscy, którzy trafiają do Językodajni deklarują ten sam problem z oporami w mówieniu i lęk przed popełnieniem błędu w języku obcym. To nad nim głównie pracujemy na naszych spotkaniach. Ilość znanych słówek czy struktur gramatycznych nie ma wtedy takiego znaczenia - chodzi o to by aktywować posiadaną już wiedzę i odważyć się wyjść z nią w świat.

Zamiast egzaminu wstępnego czy testu z gramatyki, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia bezpłatnej konsultacji trwającej 20 minut, podczas której porozmawiamy o Twoich dotychczasowych doświadczeniach z językiem angielskim i razem zastanowimy się jaka formuła będzie dla Ciebie na tę chwilę najlepsza. To może też być okazja do krótkiej rozmowy po angielsku, zobaczenia Językodajni i poczucia jej przyjaznego, wyjątkowego klimatu.

Wybierz język(i), w których chciałbyś mówić swobodnie:

ANGIELSKI

Zacznij swobodnie m ó w i ć po angielsku – zobacz naszą ofertę i wybierz formułę, która najbardziej Ci odpowiada: spotkania indywidualne (Warszawa, "dzień na Podlasiu"), weekendowe śniadania w Warszawie, warsztaty wyjazdowe na Mazurach. Na co TY masz ochotę?

HISZPAŃSKI

Uczyłeś się hiszpańskiego jakiś czas i chciałbyś zacząć swobodniej porozumiewać się w tym języku, a przy okazji rozsmakować się w kuchni i kulturze 21 krajów, w których hiszpański jest językiem używanym na co dzień? Wybierz jedną z proponowanych przez nas opcji.

TOP